לוגו אריאל מטבחים

תכנון המטבח

המטבח הוא הלב של הבית. במטבח מבלים את מירב הזמן הפנוי, בו בדרך כלל נפגשים בני הבית, לארוחה, כוס קפה, או סתם לשבת ולפטפט. המטבח הוא החלל בו יש להשקיע את מלוא תשומת הלב בתכנון ובעיצוב הנכון.

עד שנות השמונים המטבח נועד לאחסן מזון ולהכינו. בשנים האחרונות עולם העיצוב התפתח מאד, והיום אנשים מבקשים מלבד פרקטיות גם נשמה, עיצוב ויחודיות.

המלצתנו החמה היא לקחת לצורך העניין נגר פרטי. אצל נגר מקצועי הלקוח יקבל שרות אישי לכל אורך הדרך, וגם מקצועיות ורמה גבוהה של חומרים וגימורים.

ע” פניה לנגר תקבלו מטבח המתאים לכם באופן אישי, ללא סטנדרטים מוכתבים, הכל תפור לפי המידות והרצונות שלכם. לא תצטרכו להתפשר ולהתגמש למידות או סטנדרטים הקיימים בקטלוג חברת המטבחים, וןבוודאי בנושא העיצוב החיצוני שבו תוכלו לקבל כל עיצוב הקיים בשוק (וגם מה שלא קיים) מהנגר שבחרתם.

ארונות המטבח אמורים לשרת אתכם נאמנה לא פחות מעשרים שנה, ולכן איכות חומרי הגלם, וכן טיב ההרכבה, מאד משמעותיים.

השלב המקדים לתכנון ארונות המטבח הוא ההחלטה היכן למקם את המטבח בחלל הבית. שאלה זו מורכבת מכמה וכמה אספקטים: רצונותיהם של בעלי הבית כגון: מטבח פתוח או לחילופין סגור, קטן או גדול, גודל ומיקומי החלונות, כיוונים, לפני הסלון או אחריו וכדומה. כמו כן יש לשים דגש על החלונות במטבח. אור טוב ובריזה מהחלונות חשובים מאד לאווירה ולהרגשה. אך מצד שני חלונות מונעים לתכנן ארון עליון עם מתקן ייבוש כלים מעל לכיור, כך שיש להכניס למשוואה את כל הנתונים

המטבח חייב להיות פונקציונלי ונוח לשימוש. כיום כמעט לא עושים בארונות התחתונים דלתות עם מדפים, אלא תחת השיש ישנן מגירות עם מנגנונים מיוחדים, או אביזרים אחרים המנגישים את פנים הארונות ללקוח, כגון מג’יק קורנר, מתקני מזווה נשלפים וכדומה.

בעניין הפירזולים חשוב להדגיש: ישנן חברות רבות המייבאות פרזול משלים למטבח, ובניהן לא מעט המייבאות פרזול ארופאי איכותי.

אנו ב”אריאל מטבחים” משתמשים רק בפרזול של חברות שעומדות מאחורי המוצר שהן מייבאות, ונותנות אחריות של לפחות 5 שנים בבית הלקוח. אנשים משקיעים בחלל המטבח סכום לא מבוטל ולכן חשוב לוודא את עניין האחריות שהיא מעין תעודת ביטוח.

.

המעצב או הנגר יבדוק עם הלקוח את כל צרכיו וחלומותיו, ועפ”י זה יעוצב המטבח. תכנון המטבח לא קורה ביום אחד ולא ביומיים. בדרך כלל התהליך מחייב לא מעט חילופי מיילים, ואפשרויות עיצוב שונות.

יש להשקיע את מירב הזמן והאנרגיה בשלב הזה כי המטבח יהיה החדר המרכזי של הבית שנים רבות.

אנו ב”אריאל מטבחים” נשמח לסייע לכם בתכנון מיטבי של מטבח חלומותיכם.

צרו קשר

השארת תגובה