לוגו אריאל מטבחים

תהליך העבודה באריאל מטבחים

מזל טוב! התקבלה החלטה לבנות או לקנות בית, או לחילופין לבצע שיפוץ ולהחליף את המטבח הקיים.

אצלנו ב”אריאל מטבחים” תקבלו הצעת מחיר ראשונית מפורטת עם מלוא תשומת הלב, ולעיתים גם עם שרטוט ממוחשב. אם ישנן שאלות על הצעת המחיר, או מה היא כוללת, זה הזמן! נענה בשמחה לכל שאלה. בשלב זה, לאחר שהלקוח הבין את התמונה, נבקש מהלקוח לקבל החלטה מושכלת לבחור ב”אריאל מטבחים” על מנת לייצר עבורכם את המטבח. במידה והתשובה חיובית נבקש מקדמה של 2000 שקלים, ונתחיל להכנס לתכנון מפורט ומדוקדק של כל פרטי המטבח.

תכנון המטבח מתבצע בהחלפת מיילים (ללא הגבלה). אנו ממליצים מאוד שתהליך התכנון ייעשה ברצף וללא הפסקות (מומלץ מאד לשני הצדדים). בשלב זה הלקוח יוכל לשאול כל שאלה, ולעשות כל שינוי בתכנית שיחפוץ.

לאחר שהסתיים שלב התכנון, והגענו יחד לעיצוב סופי לשביעות רצונו של הלקוח, הלקוח יצטרך לאשר את השרטוט הסופי. לאחר האישור אנחנו מוציאים לקבלן תכנית מיקומי מים חשמל וגז, ומשלב זה ואילך לא ייתכנו יותר שינויים.

השלב הבא הוא בחירת המראה החיצוני וסגנון המטבח. ניתן לבחור בכמה דרכים:

  1. להגיע לתצוגה הממוקמת בנגריה שלנו, בקומה השניה מעל אולם הייצור בישוב מעלה מכמש. בתצוגה ישנו קטלוג עדכני ומפואר של כל דגמי שיש אבן קיסר, דוגמאות של כל דגמי הדלתות הקיימות בשוק, מאות דגמים של ידיות, וכן כל סוגי הפרזולים שמשמשים את “אריאל מטבחים”.
  2. לבחור מתוך אתרי האינטרנט של הספקים שלנו, לדוגמה: חברת אורצ’רד לדלתות, חברת בירמן לפרזולים, וכולי.

כאשר ביתכם הגיע לשלב שבו כבר יש טיח לבן על הקירות, זה הזמן לקחת מידות סופיות, ולהכניס את התכניות לשלב היצור. לאחר מדידה קפדנית של המידות בשטח יישלח ללקוח סיכום מסודר ומפורט של הפרטים שסוכמו בתהליך, כולל מידות, חומרים, צבעים, מחירים וכולי. הלקוח יצטרך לאשר שאכן הסיכום תקין ואין בו טעויות, ואז מתחילים לייצר את המטבח בפועל. בשלב זה הלקוח יתבקש לשלם מחצית מעלות המטבח (פחות 2000 שקלים שניתנו כמקדמה). המחצית השניה תשולם ביום הרכבת המטבח בבית הלקוח.

כדאי לציין שבדרך כלל עובר פרק זמן ממושך מסיום התכנון עד השלב בו יש טיח לבן ומתחיל הייצור. החל מחודשים ספורים, ולעיתים גם שנה ושנתיים.

ב”אריאל מטבחים” מרכיבים תמיד את המטבח כאשר הוא מושלם, כלומר: כולל דלתותו ידיות. אך למרות הרצון לסיים הכל ביום אחד כמעט תמיד נשארים פינישים קטנים שיש לבצע. חשוב להדגיש ולומר: סיום הפינישים מתבצע בסביבות שלושה שבועות מיום ההרכבה. הסיבה לכך היא בעבור הפינישים צריך להרכיב את השיש, המדיח, ויש להזמין ממפעל הדלתות חזיתות לסגירות. דברים אלו אינם תלויים בנו, והם אורכים כשלושה שבועות. רק לאחר מכן אנו יכולים לבוא ולהשלים את הסגירות. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה להתאזר בסבלנות. חשוב לנו לסיים במהירות לא פחות מאשר ללקוח.

שרות לאחר הרכבה:

ב”אריאל מטבחים” נתינת שרות היא בראש מעייננו, ואנחנו עומדים לרשות הלקוח תמיד, גם לאחר שהסתיימה ההתקשרות ביננו. אנחנו מבקשים שכל בקשה לשרות תישלח דרך המייל. המייל ייקרא תוך זמן קצר וייענה בהקדם.

צרו קשר

השארת תגובה